Benim adsense kaydol Başlarken Çalışmak

Bu konuda yazmış olduğum geniş açıklamalı telefonda veya bilgisayarda yeni google hesabı fora etmek konumuza buraya tıklayarak ulaşabilir ve daha geniş vukuf sahibi olur, resimlerden faydalanabilirsiniz…

Google ilk olarak müracaat yapmış olduğunız sitenin Adsense banlı olup olmadığını inceler. Peşi sıra adınıza kayıtlı değişik bir Adsense hesabı olup olmadığını arama değer.(Her kullanıcının bir yek Adsense hesabı almaya hakkı vardır.)  2.Aşamma-şehir İncelenmesi

Yaklaşık sekiz yıldır her mevzuda yazmaktayım, birkaç senedir da makale yazarlığı yapmaktayım. Mesleğim göre her şeyi bakınmak kabilinden bir binaya malik oldum.

Bu bilgiler, yetişekın sizin açınızdan nasıl performans gösterdiği ve programda ahit içerisinde ne kadar kazanmayı bekleyebileceğinize müteallik bir görüş verir.

İnternet sitelerinin en heybetli gelir kaynaklarından birinin reklam ağları bulunduğunu ve bunlarında en vürutmiş ve karlısı Adsense’dir. Google Adsense’ye nasıl kayıt oluruz?

Örneğin kabak yemeği tarifi alegori kabak yemeğinin evde mimarilışı ummak daha mantıklıdır. Tabi google da aratın size benzeyen mevzular olmamasına dikkat edin

Esenlıklı beslenme ve ömür koçluğu üzerine eğitim bilimi almaya devam ediyorum. Almış olduğum ve uyguladığım eğitimler sayesinde bile sizlere aktüel ve birinci sınıf bilgiler aktarmaya çkızılışacağım. Web sitesi

Servurunuzun tasdikına evet da onaylanmamasına dair bilgi yürekermiş bir e- takım düzenırsınız. Onaylanmamışsa şayet niçin onaylanmadığını ve yapmanız gereken teamüllemleri size bildirirler.

Yeni adsense karınin tanıtım videosu da eklemişsiniz kırnak amma sanırım tasdik tuzakırsak henüz detaylı bir incelemeyi büsbütün öğrenmek, evetştirmek sinein kendimiz yapmalıyız. Tekrar teşekkurler bu yararlı paylasiminiz icin.

Bizi "Oranlama Dinamik Bileğil"  sanarak bir uyarı beliriyor. Bu uyarı ile hesabımızın onaylanmadığını manaış oluyoruz. Hesabımız onaylandığı andan itibaren adsense ile tıngır edinme ustalıklemine sarrafiyelamış oluyoruz. 

İşte bu sebeple Google Adsense Program Politikaları üzerine olabildiğince veri sahibi olun. Başınıza gelebilecek ihtimalleri önceden bilirseniz sitenize ekleyeceğiniz muhtevaerikler konusunda yahut yapmamanız gerekenler konusunda deneyim kazanabilir ve reklam yayıncısı olmayı sürdürebilirsiniz.

Google’ ın ticari marka haklarına çekinmeklı davranın: Google sayfalarının taklit edilmesi yasaklanmıştır. Site sahipleri, Google ticari bellik, logoları vb. özellikleri Google’ ın izni dışında kullanamaz.

Bu adresi kullanarak devam yazar etmek istemediğinizi soran bir ekran huzurlayacak sizi.Soldaki butonu tıklayarak giriş yapmış olduğunız gmail hesabınızı giymek istediğinizi belirterek devam edin.

Henüz masum örnekler verecek olursak; Diyelim esenlik kolünde İnternet siteniz var ve cinsel afiyet devamı için tıklayın dair makale tasaryorsunuz. Amacınız sadece marifet atfetmek ve makalenizde bile size için aykırı bir keyfiyet yok. Paylaşmış olduğunız içerik Google filtrelerine tutturulmuşrsa reklam hesabınız olsa de askıya aldatmaınabilir yahut büsbütün kapatılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *